Detaji që nuk e keni vërejtur në projektin e Tunës (VIDEO)

By

Tuna dje u rikthye me një super-këngë që quhet ‘Chonga’.

Ky projekt i ri e ktheu artisten pas një kohe të gjatë në ekranet tona, pas shkëputjes së saj  pasi u bë nënë e një djali.

Kënga e re u pëlqye dhe u mirëprit nga fansat e saj që natyrisht nuk e kanë harruar.

Por, me siguri një detaj ju ka ikur shumicës.

Në këngë, një pjesë e këndon edhe Seven Saraqi, kjo pasi ai dhe KIDDA e Cricket janë përkujdesur për projektin.

Nëse nuk e keni parë akoma, mund ta shihni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm