‘C’est la vie’, projekti me mesazh nga Besa!

By

Këngëtarja Besa Kokëdhima është rikthyer me një projekt të ri, të parin për këtë vit.

‘C’est la vie’ titullohet kënga e cila vjen në bashkëpunim me BledBeats, përgjegjës për aranzhimin e këtij projekti.

‘C’est la vie’ ka tekst e muzikë të vetë këngëtares dhe në minutat e parë nga publikimi është komplimentuar dhe pëlqyer mes ndjekësve të këngëtares.

Ndiqeni më poshtë të plotë këtë këngë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm