Kjo është surpriza e papritur që Learta i bëri Shyhretes!

By

Nuse si Learta Jakupi, do donte secila vjehërr.

Ajo është e kujdesshme sa më s’ka, dhe duket të jetë tejet e dashur me familjarët e bashkëshortit të saj.

Po si të mos jesh e dashur e e kujdesshme me një vjehërr si Shyhrete Behluli?

Ehpo, për festën e 8 Marsit, Learta e ka kishte befasuar këndshëm këngëtaren e famshme.

Siç ka treguar vet Shyhretja, Learta kishte shkuar në shtëpinë e saj që në mëngjes, e i kishte dërguar një buqetë të madhe lulesh, për t’i uruar asaj ditën Ndërkombëtare të Gruas.

Për më shumë, ndiqeni të plotë intervistën në Prive:

 

Artikuj të ngjashëm