Camila Cabello thyen heshtjen rreth fejesës së saj

By

Camila Cabello ndezi disa spekulime fejese kur ndau një video në TikTok duke vallëzuar, dhe shfaqi një unazë të ngjashme fejese në gishtin e saj të majtë.

Në një intervistë për “The Tonight Show” me Jimmy Fallon, Cabello tha se ajo dhe i dashuri i saj prej dy vitesh Shawn Mendes nuk po e ndërmarrin atë hap tani.

“Oh, a është ky lajm?” Cabello e ngacmoi në fillim Jimmy Fallon pas pyetjes. Pastaj ajo tha më seriozisht: “Jo, djema!”

“Shawn nuk më ka kërkuar të martohem. Dhe nuk jam fejuar. Betohem në Zot, nuk e di se në cilën dorë mbahet unaza e fejesës, kështu që ndonjëherë do të më pëlqejë ta vendos në gishtin tim,” sqaroi Cabello.

Pastaj ajo e pyeti Fallon, “Dua të them, në të vërtetë do të doja që ju të më tregoni cila dorë është dora e fejesës? Sepse nuk e di. Prindërit e mi janë të martuar dhe të dy kanë humbur unazën e tyre. Fjalë për fjalë, as mamaja ime nuk mund të ma tregonte. Ajo mund të më shpëtojë nga kjo, por ajo nuk e bën sepse as ajo nuk e di!” /Prive.al

Artikuj të ngjashëm