Dafina më “gangsta” se gangsterët në këtë imazh (FOTO)

By

Rruga Houston në New York të Shteteve të Bashkuara, sot kanë parë një gangsterë të vërtetë.

Dhe ajo është këngëtarja kosovare Dafina Zeqiri, e cila për momentin po qëndron në Shtetet e Bashkuara, në përpjekje për të zhvilluar një karrierë ndërkombëtare atje.

Dafina që ka publikuar një fotografi në profilin e saj në Instagram, ka veshur një xhaketë të stilit “bomber” e po ashtu një palë tuta sportive në ngjyrë të zezë.

Këngëtarja po ashtu ka zbuluar barkun, për të treguar se nuk ka hequr fare dorë nga palestra dhe se “six pack-un” e ka ende aty. /prive.al

Artikuj të ngjashëm