Butrint Imeri marton vëllain, pamje nga festa

By

Dita e sotme është e veçantë për familjen e Butrint Imerit. 

Këngëtari i njohur marton vëllain. 

Pamjet Butrinti i ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale ku ka pozuar me çiftin e ri dhe po ashtu me dasmorët. 

Me trashëgime! /Prive.al 

Artikuj të ngjashëm