Një foto e postuar nga Kanye West dëshmon se ai ende dëshiron Kim Kardashian (FOTO)

By

Kanye West nuk do të heqë dorë nga Kim Kardashian kaq lehtë.

Reperi, 44 vjeç, postoi në InstaStory një foto të vjetër bardh e zi të tij duke u puthur me Kardashian të premten në mëngjes, pavarësisht se ajo bëri kërkesë për divorc dhe është duke vazhduar përpara me Pete Davidson.

West ndau gjithashtu një pamje të një historie të TMZ me titullin, “Kanye West thotë se Zoti do t’i sjellë Kim dhe atë përsëri së bashku”. Ai etiketoi si Kardashianin ashtu edhe faqen e internetit.

Shpallja e fundit e dashurisë së miliarderit erdhi pas vizitës së tij të Ditës së Falënderimeve në Skid Row, ku ai tha se si zoti dëshiron që ai dhe Kim të kthehen së bashku pas shtatë vitesh martesë dhe katër fëmijëve: North, 8, Saint, 5, Chicago, 3, dhe Psalmi 2.

“Rrëfimi që Zoti dëshiron është të shohë se ne mund të shpengohemi në të gjitha këto marrëdhënie,” tha ai. “Ne kemi bërë gabime. Unë kam bërë gabime. Unë kam bërë publikisht gjëra që nuk ishin të pranueshme si bashkëshort, por tani sot, për çfarëdo arsye nuk e dija se do të isha përballë këtij mikrofoni por jam këtu për të ndryshuar narrativën”.

West foli edhe për marrëdhënien e tij me fëmijët e tij duke thënë: “Unë duhet të jem pranë fëmijëve të mi sa më shumë që të jetë e mundur. Pra, kur jam jashtë shtëpisë, kam një shtëpi pranë shtëpisë. Unë po bëj gjithçka që të jem pranë situatës”.

Performuesi i “Gold Digger” e mbylli fjalën e tij duke thënë: “Po përpiqem ta shpreh këtë në mënyrën më të arsyeshme, në mënyrën më të qetë të mundshme, por duhet të kthehem në shtëpi”.

Megjithatë, Kardashian duket se e ka lënë martesën e tyre në të kaluarën.

Kardashian ka kaluar kohë me komedianin Pete Davidson mes divorcit të saj nga West.

Nga burime të ndryshme u konfirmua se dyshja tashmë janë në lidhje, edhe pse nuk kemi ende ndonjë konfirmim nga Kim dhe Pete.

Artikuj të ngjashëm