Cilat janë planet e Mirsës në muzikë? (VIDEO)

By

Mirsa Kërqeli u rikthye në një intervistë ekskluzive për Prive, pas një kohe të gjatë ‘larg’ tyre.

Ajo rrëfeu shumëçka nga jeta e saj jashtë Kosovë dhe familjen për të cilën u tha se la muzikën.

Pse qau ajo për gjashtë muaj dhe cilat janë planet e saj në muzikë?

Gjithçka kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm