Butrint Imeri bëhet për spital (FOTO)

By

Butrint Imeri ka pësuar një incident.

Artisti njoftoi përmes Instagramit se ka lënduar këmbën, duke e treguar atë me fasha në spital.

‘Aksidenti’ shkroi Butrinti teksa dha lajmin.

Urojmë që këngëtari të jetë mirë dhe gjithçka t’i kalojë shpejt./Prive.al

Artikuj të ngjashëm