Buta na prezanton me ‘djalin’ e tij (FOTO)

By

Buta – njëri prej reperëve që arriti sukses të madh për një periudhë të shkurtër, na ka prezantuar sot me ‘djalin’ e tij.

Nuk bëhet fjalë për njeri, por për një kafshë të lezetshme, në këtë rast një qen të cilin e ka quajtur djalë.

“Mos flisni me mua ose me djalin tim kurrë”, ka shkruar reperi nën një fotografi të cilën e ka postuar në llogarinë e tij në Instagram.

Aktualisht Buta po shijon sukses me projektet e tij të fundit dhe është i angazhuar në koncerte të shumta brenda trojeve shqiptare dhe jashtë tyre./Prive.al

View this post on Instagram

Dont’t talk to me or my son ever again

A post shared by Buta (@bashbuta) on

Artikuj të ngjashëm