Prive rikthehet sonte dhe ju nuk duhet ta humbisni! (VIDEO)

By

Prive, rikthehet sonte në terminin e rregullt nga ora 19:00 në Klan Kosova. Në episodin e parë do të keni rrëfime ekskluzive nga personazhet më të njohur shqiptarë.

Prapaskenat e klipit të fundit të Loredanës, pushimet e Teutës me familje, Lyrical Son me pyetjet e fansave, Engjëllusha e Learta me befasi, Flaka Krelani rrëfen historinë e bashkëpunimit me Young Noble, Afrim Muçiqi përballë “60 sekondave”, janë disa nga materialet e Vlorijan Halilit e Artan Telaku, që i’u shoqërojnë sonte mbrëma.

Mos e humbisni episodin e parë të Prive për 2020 me Liberta Spahiun.

 

 

 

Artikuj të ngjashëm