Bruno vjen me cover të ri

By

Bruno nga Threedots i ka bërë ‘specialitet’ cover-ët.

Krahas projekteve të tij origjinale, ai kohë pas kohe po ripërpunon këngë të të tjerëve.

E kemi dëgjuar në turqisht e spanjisht por rradha këtë herë ka qenë për një këngë shqip, të punuar dikur nga Flori Mumajesi.

Bruno ka sjellur në versionin e tij ‘Ne’, që këndohet nga Artiola Toska.

Ndiqeni të plotë cover-in më poshtë dhe na thoni përshtypjet – më mirë se origjinali, apo jo? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm