‘Dominicana’ vjen plot ritëm nga Genci dhe Gena (VIDEO)

By

Genc Prelvukaj dhe Gena lansuan projektin me titull ‘Dominicana’.

Kënga vjen me plot ritëm dhe ngjyra verore.

Mos e humbisni./Prive.al

Artikuj të ngjashëm