Britney Spears u kërkon falje ndjekësve të saj

By

Britney Spears dy ditë pasi deklaroi se ishte nën konservatizëm, kërkoi falje nga fansat e saj.

Këngëtarja kërkoi falje për paraqitjen e jetës së saj si një “përrallë” para ndjekësve në mediat sociale.

“Unë besoj se të gjithë ne duam jetën e përrallës, dhe nga mënyra se si kam postuar jeta ime duket të jetë e mrekullueshme, unë kërkoj falje për shtirjen sikur isha mirë dy vitet e fundit, e bëra atë për shkak të krenarisë sime, dhe isha në siklet për të treguar atë që më ndodhi”.

Kontrolli i babait të saj Jamie Spears mbi konservatorin e saj ka qenë “abuziv”.

“Ai e donte kontrollin, ai kishte për të lënduar vajzën e tij,” tha Spears për babanë e saj gjatë seancës dëgjimore në Gjykatën Supreme të Los Anxhelos.

Justin Timberlake, Andy Cohen, Nicky dhe Kathy Hilton, Rose McGowan, e yje të tjerë kanë folur në mbrojtje të këngëtares. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm