Gjiko dhe Ermali, plot ritëm në duetin e ri

By

Gjiko dhe Ermal Fejzullahu kanë publikuar tjetër këngë të përbashkët

“Sa t’kom dasht” titullohet ky projekt i punuar nga BigBang i RedBox Entertainemt me tekst të Gjikos dhe Skerdit.

Videoklipi është i punar nga Valon Aziri.

Ndiqeni të plotë më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm