Balada romantike nga Besa Kokëdhima, këngëtarja e “çau” këndimin live (VIDEO)

By

Këngëtarja shqiptare Besa Kokëdhima është dëshmuar plot herë për cilësitë e saj vokale dhe teknikë të përkryer në këndim.

Edhe si trajnere e spektaklit “The Voice of Albania”, këngëtarja ka shkëlqyer në punën e saj, e menjëherë pas përfundimit u nis në Francë për të punuar atje me muzikë.

Besa tani ka realizuar një seri interpretimesh live, të disa prej këngëve më të njohura të momentit.

Ajo ka publikuar në kanalin Youtube këto interpretime fantastike, ku këndon me gjithë shpirt. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm