‘Pare si Thaçi’ projekti më i ri nga Blunt&Real (FOTO)

By

Dyshja e njohur e skenës sonë, Dj Blunt&Real 1 kanë vendosur që këtë herë t’i këndojnë diçkaje më ndryshe.

‘Pare si Thaçi’ do të titullohet projekti më i ri i tyre i cili në plan të parë të jep një përshtypje se do t’ë jetë një këngë e llojit parodi.

Sidoqoftë projekti një fjalë është gati dhe tashmë ka një datë publikimi.

1 prilli do të jetë dita finale e projektit më të ri nga dyshja i cili njëherët do të jetë pasues i ‘Suzan’ i publikuar një muaj më parë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm