Brenda shtëpisë së Bebe Rexhës (VIDEO)

By

Bebe Rexha hapi dyert e shtëpisë për Vogue.

Nga brenda ajo na tregon se si kalon kohën e saj dhe njëkohësisht përgatit edhe ushqim tradicional shqiptar.

Prezent aty janë vëllai i artistes dhe qenushi i saj me emrin Bear.

Ndiqni të plotë videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm