Brenda në prapaskenë – Si bëhet gati Xhensila Myrtezaj për një paraqitje televizive?

By

Sellma udhëtoi drejt Shqipërisë me ekipin e saj për tek Xhensila Myrtezaj dhe na mori edhe ne me vete.

Ajo publikoi një video gjatë prapaskenave teksa Xhensila po bëhej gati për paraqitje televizive.

Grim, ëmbëlsira qejf dhe shaka – mund ta ndiqni përmes videos së mëposhtme.

Së fundmi Xhensila është bërë pjesë e një projekti të vecantë në bashkëpunim me Arbana Osmanin për emisionin “Dua të të bej të lumtur”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm