Pak para lindjes së fëmijës, Loredana në studio për këngën e re

By

Loredana është pothuajse në muajt e fundit të shtatzënisë.

Ajo dhe i dashuri i saj Mozzik pritet të bëhen prindër për herë të parë.

Megjithatë, shtatzënia nuk po ia lë shenjë Loredanës pasi që ajo hyri sërish në studio për të punuar rreth këngës së re.

Artistja e cila po këndon në gjuhën gjermane, bëri një instastory ku shihet në studion e producentëve me të cilët ka nisur karrierën si këngëtare.

Sidoqoftë, Loredana nuk bëri asnjë përshkrim dhe nuk na zbuloi akoma asgjë, mirëpo shkuarja e saj në studio lë të kuptohet se diçka po zihet…/Prive.al

Artikuj të ngjashëm