Brenda festës së ditëlindjes së Noah, djalit të Argjentina Ramosajt (FOTO)

By

Dita e djeshme ishte festë në familjen e këngëtares Argjentina Ramosaj.

Gëzimi i familjes, djali Noah festoi ditëlindjen e tij të tretë.

Për fëmiun e vetëm në shtëpi normalisht se festa nuk mungoi.

E menduar deri në detaje,shënimi i ditëlindjes për Noah u bë në një ambient shumë festiv, siç edhe tregojnë fotot e ndara me ndjekësit në rrjete sociale.

Kujtojmë se pas një pauze të diktuar pikërisht tek fokusi në rritjen e djalit, Argjentina është rikthyer sidomos këtë verë suksesshëm më dy projekte të shndëruara në hite, ‘Pa ty’ dhe ‘Sekreti’. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm