Befasia e ‘Sasës’ për vajzën në ditëlindjen e 18-të

By

18 vite më parë, aktorja e njohur Adriana Matoshi u bë nënë për të parën herë me ardhjen në jetë të bijës së saj, Kaonës!

Në këtë ditëlindje jubilare që personifikon rritjen dhe pavarësinë, nuk kishte se si të mos mungonte një festë e madhe.

Ka qenë Sasa ajo që e ka befasuar të bijën me një event në diskotekën Stop në Gjilan ku ka performuar Flori Mumajesi.

Festa ishte lidhur me këtë koncert duke bërë që 18-shi i Kaonës të mos harrohet për një kohë të gjatë.

Edhe 100! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm