Brenda festës ekskluzive të yjeve ku ishte edhe Rita Ora

By

Rita Ora tregoi muskujt e tonifikuar ndërsa mori pjesë në një darkë dhe festë private të organizuar nga Monot të mërkurën (12 tetor) në Londër, Angli.

Rita Ora, Jared Leto & Rosie Huntington-Whiteley Step Out ...

Rosie Huntington Whiteley dhe Jared Leto ishin gjithashtu të pranishëm së bashku me modelen britanike Jourdan Dunn, Kate Hudson dhe Kate Moss.

Rita Ora, Jared Leto & Rosie Huntington-Whiteley Step Out ...

Në një intervistë të fundit, Rita foli për lidhjen dhe martesën e saj me regjisorin dhe aktorin Taika Waititi. “Unë e dua dashurinë,” tha ajo. “Kam besuar gjithnjë në të dhe gjithmonë kam ndjerë – gjithmonë kam dashur përrallën. Jam rritur duke dashur kwtw. Prindërit e mi kanë qenë së bashku për më shumë se 30 vjet. E dua Taika”.

Muajin e kaluar këngëtarja 31-vjeçare u nderua nga Presidenti i Shqipërisë me çmimin Naim Frashëri.

Jared Leto do të luajë dhe prodhojë një film për stilistin e famshëm Karl Lagerfeld, më i njohur për punën e tij si drejtor artistik i Chanel. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm