Blunt e Real publikojnë këngën e re: Diss për Capital T e Gjiko?!

By

Dyshja Blunt e Real kanë publikuar para disa minutash projektin e tyre më të ri ‘TR PR’ si iniciale për dy kryeqytet shqiptare, Tiranë dhe Prishtinë.

Por, përpos kësaj në sy bie diçka tjetër, disa vargje ku përmenden këngë shqiptare e po ashtu një pjesë për reperët që po i këndojnë ‘Gucci-t’.

‘Reperat e sotit Gucci’ – nis teksti teksa vazhdimi nuk është dhe aq i butë.

Tek dy këngët që kanë në fokus ‘Gucci-n’ janë të kënduara nga Capital T dhe Gjiko, gjë që natyrshëm lind pyetja nëse kënga është ‘diss’ nga Blunt e Real për kolegët e tyre.

Akoma nuk ka ndonjë deklaratë rreth kësaj nga dyshja./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm