Blero takon ‘idhullin’ e tij!

By

Kur Blero vendosi të qëndroj për disa ditë në Athinë të Greqisë ai i sigurua të ketë dobi maksimale nga ky udhëtim.

Mirëpo pos koncerteve dhe pushimit me Afronën, ai duket se ia ka parë hajrin këtij udhëtimi edhe për një fakt tjetër.

Ai ka takuar këngëtarin e famshëm grek Nikos Vertis në një mbrëmje muzikore në shtetin helen.

Kujtojmë se Blero shpeshherë ka qenë piketë e mediave për faktin se krijime muzikore të tij kanë qenë identike me ato greke, për t’u zhvendosur më pas në ‘terrene’ tjera.

Se a është përkthyer kjo vizitë e Bleros në inspirim për të në projektet e radhës, do dëshmohet nga koha. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm