Kapet në video momenti kur reperi i famshëm godet egërsisht një fanse në fytyrë

By

Reperi i famshëm i nominuar dy herë për Grammy, DaBaby rrugës për një shfaqje goditi egërsisht një nga fanset e tij në fytyrë.

Image result for Dababy on stage

Reperi DaBaby u filmua teksa goditi një grua ndërsa ajo u përpoq të bënte një fotografi me të ndërsa ai po shkonte në skenë.

Viktima, Tyronesha Law, u rrëzua nga ajo që duket se është një goditje fortë nga reperi.

Pastaj ai vetëm vazhdoi drejt skenës për të realizuar turneun e tij ‘Up Close N Personal’ në Whisky North, Tampa, sikurse asgjë nuk ka ndodhur.

Mirëpo turma nuk e pritën aspak mirë hyrjen e reperit në skenë dhe kërkonin që të largohej.

Ai që atëherë kërkoi falje, duke thënë se mendoi se ishte burrë.

Tani ai pretendon se gruaja e goditi atë në sy me telefonin e saj, por ajo u tha policëve të cilët ishin thirrur në vendngjarje se ajo as nuk mbante telefon në dorë.

 

Burimi: DailyMail

 

Artikuj të ngjashëm