Fero publikon këngën e re – në klip me Arbenitën (VIDEO)

By

Fero ka publikuar këngën e tij të re me titull “Ride or Die”.

E veçanta e këtij projekti është se reperi ka marrë në videoklip të dashurën e tij Arbenita Ismajlin.

Skenat e klipit janë xhiruar në Greqi dhe janë goxha intime, madje çifti puthet…

Fero dhe Arbenita tashmë ka kohë që janë në lidhje dhe dashurinë e tyre e dokumentojnë shpesh në rrjete sociale.

Ndiqeni më poshtë projektin dhe na thoni si po ju duket./Prive.al

Artikuj të ngjashëm