Getinjo përfundon në spital

By

Reperi i njohur shqiptar Getinjo duket se po përballet me probleme shëndetësore.

Përmes një postimi, ai sot ka njoftuar ndjekësit e tij të shumtë në Instagram, se është sëmurë dhe aktualisht po merr serum.

Getinjo nuk ka treguar se për çfarë bëhet fjalë por fotoja i shtrirë duke marrë infusion ka qenë treguesi i qartë se ai nuk është mirë.

Urojmë ta marrë veten sa më shpejt! /PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm