Detajet e shtatzënisë: Mësoni gjininë e foshnjes që pret Ryva

By

Këngëtarja Ryva Kajtazi me rastin e ditëlindjes të cilën e pati pak ditë më parë u befasua nga Prive.

Pas një mungese në paraqitjet publike për një kohë të gjatë shkaku i shtatzënisë, ajo përballë Vlorijan Halilit rrëfeu mbi risitë më të fundit në jetën e saj.

Ajo u pyet mbi shtatzëninë, gjininë e foshnjes e emrin e bekimit që do t’i bëj prindër për të parën këngëtaren dhe bashkëshortin.

Detajet i gjeni në videon e mëposhtme. 

Artikuj të ngjashëm