Në prag të lindjes: Ja sa ka ndryshuar në linja Egzona e Albatritit (FOTO)

By

Çifti i njohur, Albatrit dhe Egzona Muqiqi, gjatë vitit që lamë pas shënuan njërin prej momenteve më të mira të jetës së tyre deri në atë periudhë, martesën.

Por ky vit u ka rezervuar atyre një surprizë edhe më të këndshme pasi dyshja po presin të bëhen për herë të parë prindër.

Që nga koha kur u dha lajmi mbi këtë shtatzëni , Egzona ka ndryshuar mjaft në fizikun e saj teksa edhe barku tashmë kur kemi hyrë në fazën e fundit është formësuar goxha shumë.

Një fotografi e publikuar nga Egzona sot në Instagram shfaqë atë në një ambient të jashtëm në kryeqytet teksa po shijon rrezet e diellit. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm