Zelma dhe Getinjo prezantojnë ‘A dalim’ (Video)

By

Reperi Getinjo ka vazhduar me bashkëpunimet. Pas suksesit me ‘S’jena mo’ që e solli në duet me Evën, ka prezantuar dy projekte në të njëjtën formulë.

Pak javë më parë publikoi ‘Shumë ngat’ me Fibin, teksa dje ka lançuar ‘A dalim’ në duet me Zelma Pecin.

Ky projekt është punuar nga Zzap and Chriss e ndërsa teksti është shkruar nga reperi.

Në klip ka punuar ekipi i XLProVideoLux./Prive.al

Artikuj të ngjashëm