Blero dhe Afrona gati për dasëm: Po shkëlqejnë

By

Distancën e kanë mposhtur sërish kur janë bërë bashkë në Prishtinë për dasmën e kolegut Mark Marku.

Afrona Dika dhe Blero Muharremi si mysafirë sonte tek ahengu i Norës dhe Markut tashmë janë gati dhe në foton e fundit, definitivisht po shkëlqejnë.

E veshur në të kuqe me një pamje të kuruar nga Sellma dhe Kaci, Afrona mahnitë me dukjen teksa Blero, i veshur në të zeza duket si zotëri i vërtetë në imazhin e ndarë në Snapchat.

Mbetet të shihet me ecurinë e festës se kush tjetër nga estrada do jetë i ftuar në eventin për të cilin Prive.al ka njoftuar se do jetë tejet luksoz. /Prive.al/

15007824_10202193532355585_345767959_o

Artikuj të ngjashëm