BLERIM DESTANI NË SHQIPËRI PËR FILM GJERMAN

By

Blerim Destani u përfol para ca dite për për një film të ri me aktorin tjetër shqiptar Nik Xhelilaj, mirëpo akoma nuk ka diçka konkrete për këtë projekt.
Blerimi nuk po i jep vetes pushim, aktori do të jetë prezent në Shqipëri për të xhiruar një film të ri.

Filmi fillon në Gjermani e ndërsa përfundon në tokën e shqipëtarëve.
Ky projekt është produksion gjerman.
Aktualisht Blerimi po qëndron në Tiranë në shoqërinë e reperit Noizy dhe aktorit Xhevdet Jashari./Prive.al

unnamed (1) unnamed

Artikuj të ngjashëm