Ky është talenti i Fshehur i Diona Fonës për të cilin të gjitha miket e duan

By

Ta lexojë horoskopin dhe t’i njohë individët në bazë të shenjave të tyre të lindjes, është një dhunti që këngëtarja Diona Fona e zbuloi javën që e lamë pas në Prive.

Në intervistën “Prive Takon”, Fona ka rrëfyer se është shumë e mirë në fushën e astrologjisë dhe se di ta lexojë horoskopin.

Madje këngëtarja rrëfen se të gjithë miqtë e saj i kërkojnë këshilla, sa herë janë në prag të ndonjë lidhjeje romantike, në mënyrë që Diona t’iu rrëfejë nëse ata përputhen apo jo me ata partnerë që kanë zgjedhur. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm