Big Mama në gjendje të rëndë emocionale

By

Në gjendje shoku dhe me shumë pak fjalë për të thënë, këngëtarja e njohur Big Mama është shprehur në rrjete sociale pak në lidhje me tronditjen e madhe që ka përjetuar pas marrjes së lajmit për vdekjen e Ergit.

Këngëtarja që ka pasur shok tashmë të ndjerin e ka kujtuar atë në Instagram.

Mes tjerash në koment, Bigi ka rrëfyer edhe momentet e fundit para marrjes së lajmit që duken se kanë qenë shumë të hareshme.

‘U qum pesh, sa kena kesh nuk na dul hajr. Shume keq jom s’po muj me besu hala’ – kanë qenë fjalët e këngëtares drejtuar një kolegeje të saj. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm