Big Mama jep shenja, është në lidhje dashurie? (FOTO)

By

Ajo sapo është rikthyer nga një ndërhyrje kirurgjike që ka pasur në Turqi.

Big Mama që iu nënshtrua operacionit gastrik për të rënë në peshë, tani duket sa po sjellë edhe të tjera zhvillime në jetën e saj.

Këngëtarja ka pasur një darkë romantike të dielën mbrëma, nën ndriçimin e qirinjve e shoqërinë e trëndafilave të kuq që simbolizojnë dashurinë.

Mirëpo Big Mama, ka prezantuar në mesin e ndjekësve të saj në Instagram vetëm tavolinën e dekoruar bukur, e jo edhe personin me të cilin po darkonte.

Pothuajse asnjëherë ajo nuk ka bërë publike asnjë lidhje dhe kohëve të fundit e kemi parë të fokusuar vetëm në punën e saj si moderatore.

Athua të jetë ajo në lidhje dashurie? /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm