Beyonce u bë xheloze në një aktore, ajo po i vardisej Jay Z

By

Ajo është një grua xheloze dhe shumë protektive për bashkëshortin e saj.

Aktorja Tiffany Haddish ka folur për një takim që ka pasur me Beyonce dhe Jay Z në një intervistë në televizionin TV One’s.

Gjatë intervistës, ylli i filmit Girls Trip ka folur se si një aktore tjetër, kishte filluar të tentonte për një marrëdhënie më personale dhe më të afërt me reperin Jay Z.

“Isha duke folur me Jay  për pak kohë”, ka thënë Tiffany. “Dhe aty ishte një tjetër aktore e cila po ashtu po bisedonte me reperin. Ajo i preku kraharorin Jay Z dhe Beyonce erdhi e na u afrua me atë qëndrimin Ku***, (por nuk e tha këtë fjalë), hiqi duart nga burri im”, ka rrëfyer ajo. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm