Yllka Kuqi kapet me ndjekësen në Instagram dhe ja pse! (FOTO)

By

Nuk ndodh rrallë që të famshmit tanë të ‘kapen’ me fjalë me ndjekësit.

Shkak shpesh herë bëhen fotografitë e ndryshme të cilat yjet vendosin t’I ndajnë me njerëzit në rrjetet sociale.

Së fundmi, një gjë e tillë i ndodhi Yllka Kuqit.

Ajo madje e bëri publike bisedën private në instastory.

Dikujt nuk i pëlqeu një foto që Yllka kishte nxjerrë dhe i tha: “Fort pi ep zor edhe ti me kto store”.

Kaq mjaftoi që Yllka të ‘nxehej’ dhe t’ia kthente mesazhin e që ju mund ta lexoni më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm