Ermali dhe Ariana po shkëlqejnë sonte në një dasëm

By

Gjatë tërë verës ishte Ariana ajo që pati fokusin kryesor në media me veshjet e pushimet por tashmë me përfundimin e sezonit veror, gjërat janë më ndryshe.

Kur Ermali ka finalizuar turin veror të koncerteve, koha në dispozicion është më e madhe dhe si rrjedhojë ai mund të marrë pjesë edhe në dasma.

Në një të tillë çifti sonte do jenë mysafirë dhe nga çfarë kanë ndarë me fansat, do duken për mrekulli.

Më poshtë, fotoja e postuar nga Ariana para nisjes. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm