Bella Hadid feston ditëlindjen bashkë me të dashurën e vëllait, Dua Lipën

By

Çfarë të bukur ka një ditëlindje nëse nuk e feston me më të dashurit e tu?

Për Bella Hadid, e cila u mbush 23 vjeç sot, një ditëlindje do të thotë një drekë në New York City, e shoqëruar nga motra / supermodelja Gigi Hadid, mamaja Yolanda Hadid dhe ylli i popit Dua Lipa.

Veshja e Bellës ishte e tëra e zezë, me një palë çorape deri në gju, për një prekje të lezetshme, ajo aksesoi me një çantë mini të zezë, syze të ngushta të errëta dhe vathë të artë nga Missoma.

Dhe po, një tiarë mbi kokë ku shkruante “Happy Birthday”.

Celebrity Sightings In New York City - October 09, 2019

Lipa, e cila aktualisht është në lidhje  me vëllain e Bella, Anwar Hadid, vendosi për një bluzë blu për, xhinse të zeza dhe disa varëse të arta.

Celebrity Sightings In New York City - October 09, 2019

Celebrity Sightings In New York City - October 09, 2019

Burimi: Elle.com

Artikuj të ngjashëm