JA SI E KËRCEN VALLEN SHQIPTARE, AGNESA VUTHAJ!

By

Bukuroshja Agnesa Vuthaj ka publikuar një fotografi në rrjete sociale por ndryshe nga ato të fundit shihet duke bërë diçka ndryshe.

Vuthaj në imazhin e postuar shihet duke kërcyer valle shqiptare në një event që është mbajtur në Prishtinë.

Përtej kësaj, Agnesa së fundmi ka zgjeruar biznesin e saj dhe sapo i ka arritur koleksioni i ri./Prive.al

Artikuj të ngjashëm