Bëhuni gati! Prive Reality rikthehet këtë verë dhe kjo është befasia

By

Edicioni më i veçantë i Prive rikthehet këtë verë. “Prive Reality” do të sjellë për ju rrëfime e momente të veçanta me të ftuarit.

Prive Reality vjen jo me një por me katër edicione që do të shtrihet përgjatë muajit gusht.

Artistët më të mirë, rrëfimet më unike, atmosfera e pazëvendësueshme, ku tjetër pos në Prive.

Ndiqni promon në postimin e mëposhtëm për të zbuluar edhe të ftuarit e këtyre edicioneve. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Prive.al (@prive.al)

Artikuj të ngjashëm