“Ajo” e Erandës dhe Arditit merr vëmendjen e publikut

By

Ka pak ditë që këngëtarja Eranda Libohova ka publikuar këngën “Ajo”, si e ftuar në projektin e Ardit Çunit.

Ky produksion muzikor është me shumë ritëm e që në start po pëlqehet nga publiku.

“Ajo” ka marrë vëmendjen edhe të kolegëve të artistëve, të cilët e kanë shpërndarë në mediat sociale./Prive.al

Artikuj të ngjashëm