Bëhuni gati për projektin e dytë të Mbresës!

By

‘Jo më’ mban emrin kënga e parë e artistes së re Mbresa, e cila na la ‘mbresa’ që në debutim. Përpos zërit të ëmbël, ajo zbuloi dhe një karakter mjaft interesant përmes dy intervistave të realizuara për gazetarin Artan Telaku në Prive, ku e fundit ishte ’60 sekonda’ me përgjigjet pa komplekse të artistes.

Por, kësaj interviste i parapriu me një tjetër për gazetarët zvicrran ku zbuloi më tepër për të por edhe për jetën në Kosovë.

E ndërsa, tani është duke i dikuar kohë studios, ku veçse ka finalizuar këngën e saj të dytë. Bashkëpuntorët do të mbesin të njëjtë, në muzikë Gëzim Lazri i njohur për shumë hite për artistë shqiptarë.

Një datë se kur do e dëgjojmë këtë këngë nuk e kemi, por që nuk do të zgjas shumë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm