Bëhu i pavarur me Artmotion, pako Dream për 6 muaj me super çmim 29.90 Euro

By

Pako më atraktive në treg, pako Dream për festën e pavarësisë me super çmim prej 29.90 Euro për 6 muaj.

Pako Dream përmban program të pasur televiziv duke përfshirë platformën e parë televizive kosovare me 16 kanale ekskluzive nga Artmotion, kanale shqiptare, gjermane, amerikane, turke si dhe kanalet sportive me ngjarjet më të rëndësishme nga basketbolli, futbolli, formula, sportet luftarake, dhe shumë e shumë sporte të tjera.

Mbi të gjitha, interneti stabil deri në 20 Mbps e bënë që kjo pako të jetë e kompletuar për nevoja të çdo përdoruesi shtëpiak.

NXITO! Oferta vlen vetëm për 14, 15 dhe 16 shkurt!

Oferta vlen vetëm për klientë të rinj.

Më poshtë të gjitha emisionet, serialet, filmat, dokumentarë e sport të cilët mund t’i shikoni falë kësaj oferte.

Keeping Up With the Kardashians

Image result for keeping up with the kardashians 2019

Ellen DeGeneres

Image result for ellen degeneres 2019

Lip Sync Battle

Image result for Lipsync Battle

Nga serialet: Suits, Brooklyn 99, Superstore, Mr Robbot, Vikings etj. ndërkaq ato turke janë: Meryem, Grand Family, Tradhtia, Nëna, Wounded Love dhe të tjera së shpejti…

Dokumentarët që mund t’i shihni: Leah Rimini Scientology, Who Killed 2Pac, Story of God ndërsa nga sporti në Basket; Liga e Kosovës, të gjitha duelet e Judo, Majlinda Kelmendi, Akil Gjakova dhe të tjerë. Duke vazhduar me Robin Krasniqi, F1, One Championship, Kupa e Gjermanisë – futboll, Liga e Zvicrës.

Të tjera përfshijnë Beat TV – kanali me muzikën dhe programet më në trend, Boiler Room, Cercle, UK Top 40, Shqip, Latine hits dhe të tjera.

Dhe duke mos harruar fëmijët. Ata mund t’i shohin filmat favorit që përfshijnë: Rusty Rivets, Go Diego, Ninja Turtles, Dora The Explorer dhe të tjerë.

Të gjitha ato që i kemi përmendur më lart, janë të përfshira në këtë SUPER ofertë të Art Motion./Prive.al

Artikuj të ngjashëm