Bebe Rexha zbulon të vetmen gjë që australianët e bëjnë më mirë se kushdo tjetër në botë

By

Këngëtarja amerikane Bebe Rexha do të shkojë në Australi për një turne koncertesh në nëntor.

Dhe ylli 34-vjeçar i pop-it po planifikon të arrijë një orar në mënyrë që të shijojë të vetmen gjë që ajo thotë se Australian e bën më mirë se kushdo tjetër në botë – një filxhan kafeje perfekte.

Krijuesi i hiteve, i cili ka shkruar këngë për Eminem dhe Selena Gomez, bëri zbulimin befasues gjatë një paraqitjeje në KIIS FMs Kyle dhe Jackie O Show të premten.

“Unë ndoshta do të hyj pak më herët… vetëm për t’u ambientuar [siç], për të marrë kafenë time, sepse e dua kafenë në Australi,” tha ajo.

“E kam provuar kafenë në Itali, Greqi dhe Kolumbi dhe kudo dhe kafeja më e mirë është në Australi.

Prezantuesja Jackie O Henderson ishte qartësisht e impresionuar nga shija e Bebe. “Të dua Bebe që e thua këtë,” tha ajo.

Këngëtarja e “Back to You” do të organizojë tre shfaqje në Australi muajin e ardhshëm.

Bebe do ta fillojë shëtitjen e saj në Aussie në Brisbane, me një koncert në Tivoli më 11 nëntor, përpara se të shkojë në Sydney për një koncert në Liberty Hall më 13 nëntor. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm