Bebe Rexha është gati për këtë Shën Valentin me veshje shumë sensuale (VIDEO)

By

Këngëtarja me prejardhje shqiptare e njohur në të gjithë botën, Bebe Rexha po jeton ditët më të bukura të dashurisë.

Bebe Rexha kohë më parë konfirmoi se ajo është në një romancë të re me kinematografin Keyan Safyari ndërsa të dy u fotografuan duke u puthur.

Së fundmi, postimi i ri i Bebes erdhi si një befasi e këndshme për ndjekësit e saj meqenëse më parë ajo kishte deklaruar se po distancohet nga rrjetet sociale për mirëqenien e saj mendore. Në njërën nga fotografitë e albumit, Bebe u shfaq duke pozuar në prehrin e të dashurit, Keyan Safyari.

Më befasi erdhi postimi më i fundit i këngëtares ku shfaqet me të brendshme që ajo i modelon me shumë krenari dhe thotë se është bërë gati për këtë Shën Valentin. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha)

Artikuj të ngjashëm