Beatrix Ramosaj vajza më seksi e mbrëmjes në “20 vjet Opinion” (FOTO)

By

Kur njëri nga emisionet më të mira shqiptare feston 20 vjetorin e krijimit, festa është e madhe.

E aty, u ftuan emrat më të njohur nga Shqipëria, për të celebruar këtë përvjetor të rëndësishëm prej dy dekadash ekzistence.

Blendi Fevziu, nikoqiri i emisionit që shfaqet në TV Klan në Shqipëri, kishte ftuar edhe këngëtaren Beatrix Ramosaj e cila respektoi ftesën duke u paraqitur tejet elegante e njëkohësisht edhe shumë seksi.

Mjeshtrja e transformimeve që këtë vit fitoi spektaklin “Your Face Sounds Familiar”, kishte zgjedhur të vishtë një fustan të mëndafshtë, në ngjyrë të gjelbër ushtarake.

Flokët i kishte rregulluar në bishtalec, ndërsa dekolteja dhe çarja e fustanit në njërën këmbë, i jepnin elegancës së saj elemente seksi. /Prive.al

Last night ? #20vjetopinion Photo credits by my babe love @endritmertiri ?

A post shared by BEATRIX ? (@beatrixramosaj) on

#20vjetopinion hmm.. what’s your opinion? ?

A post shared by BEATRIX ? (@beatrixramosaj) on

Artikuj të ngjashëm