Beart Rexhepi do të jetë pjesë e ndonjë filmi?

By

Së fundmi, Beart Rexhepi realizoi një sesion pyetjesh përgjigjesh me ndjekësit e tij në Instagram.

Në nga ata i thotë ish-konkurrentit të “Për’puthen”, se është shumë i mirë dhe e pyet nëse do të jetë pjesë e ndonjë filmi.

Bearti i kthen një përgjigje shumë të shkurtër dhe të hapur për interpretim. Ai tha vetëm, “Ndoshta”.

Në fakt, i ftuar së fundmi për Prive, Bearti deklaroi se në të ardhmen planifikon të përdorë famën e tij për projekte të tijat duke mos potencuar çka saktësisht. Ndërkohë ai vazhdon të merret me bizneset e tij.

Ndiqni të plotë intervistën e tij ekskluzive për Prive.al

Artikuj të ngjashëm