Flight Mode, kënga e re e Noizyt (VIDEO)

By

Fansat e tij tashmë e kanë mësuar procedurëm, kalon java, vjen dita e premtë dhe Noizy sjell këngën e re.

Për javë të tëra kjo ishte mënyra e publikimit të këngëve të reperit të labelit OTR.
“Fligh Mode është kënga e tij e re që vjen në vazhdën e shumë të tjerave pjesë kto të albumit më të ri “Zin City”

Ndryshe ditët e fundit reperi po përben lajm për udhëtimet e tij të shpeshta me aeroplan privat.
Si duket kjo ishte mënyra e tij e paralajmërimit të kësaj kënge./PRIVE.AL/

 

Artikuj të ngjashëm